ترازوی شیشه ای

راهنمای خرید ترازوی دیجیتال شیشه ای ارزان

بسیاری از خانم‌ها و آقایانی که به تازگی شروع به رژیم گرفتن یا فعالیت‌های ورزشی کرده اند، در ابتدای راه احتیاج به این دارند که روزانه وزن خود را بررسی کنند. این وزن کشی هم ربطی به اضافه کردن یا کم کردن وزن ندارد و هر دو گروه ، این عادت را دارند. به همین علت است که بعد از تصمیم به تغییر وزن به دنبال خرید ترازو ‌میروند. خرید ترازوی دیجیتال شیشه ای ارزان از آن چیزهایی است که با ورزشکاران بسیار اجین شده و تقریبا هر ورزشکاری یکی از این محصولات را در منزل خود دارد.

اما لازم است این نکته را گوشزد کنیم که اگر به دنبال خرید ترازوی وزن کشی هستید گول قیمت‌های بسیار پایین این محصولات را نخورید. به عنوان کسی که مستقیما سال‌ها با تولیدکنندگان این مدل از ترازوهای وزن‌کشی رابطه دارم صراحتا اعلام ‌میکنم که اگر قیمت‌های یک فروشگاه از میانگین قیمت‌های دیگر فروشندگان 10 الی 15 درصد پایین تر بود مطمئنا کاسه ای زیر نیم کاسه است!

ساختار ترازوی شیشه ای

باید به این نکته توجه داشت که ترازوی دیجیتال شیشه ای ارزان ، ساختار پیچیده ای ندارد و از یک شیشه ای و مقداری برد الکترونیکی ساخته شده است که این برد الکترونیکی به چهار حسگر در زیر ترازو متصل است. بیشتر قیمت ترازوی شیشه ای را نیز همین حسگرها (سنسورهای) وزن کشی تشکیل داده اند پس باید در مراقبت از این سنسورها بسیار دقت کرد. چطور؟! جواب این است که ترازوی شیشه ای را هیچ وقت با پا روی زمین جابجا نکنید و سعی کنید که برای حرکت دادن ترازو دیجیتال حتما آن را از زمین جدا کنید تا سنسورها آسیب نبینند.

در گذشته برای این ترازوها از شیشه سکوریت استفاده ‌میشد اما برای بهینه سازی قیمت، این شیشه از محصولات حذف شده و جای خود را به شیشه معمولی با ضخامت بالاتر داده است که همین کار موجب شده تا قیمت این محصول 10-20 درصد کاهش یابد. این کاهش قیمت، کمی شیشه این محصول را آسیب پذیرتر کرده و باید تلاش کرد که شیشه این محصول از زوایای کناری و با شدت به جایی برخورد نکند که باعث لب پر شدن شیشه خواهد شد. اما این مورد هم جای نگرانی ندارد و لب پر شدن این محصول با کمی سمباده و یا ساب  شدن در شیشه بری‌ها قابل رفع شدن است.

 خرید ترازوی دیجیتال شیشه ای

سایت سلام کاشانه با فروش تخصصی بیش از 20 مدل از ترازوهای دیجیتال به همراه تجربه فروش بیش از 300 عدد ترازوی شیشه ای در سایت دیجیکالا تصمیم به این گرفته است که محصولات خود را بدون واسطه و با قیمت بسیار پایین تر به مشتریان عرضه کند.

تمامی ترازوهای فروشگاه سلام کاشانه به همراه کارت گارانتی معتبر این فروشگاه بوده و با مهر امضای فروشنده به مشتریان عرضه خواهد شد.

این مقاله در آینده به روز رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *