تناسب اندام و تغذیه

ماساژور تفنگی رونالدو! کریس رونالدو چه دستگاه ماساژی استفاده می کند؟

ماساژور تفنگی رونالدو

دستگاه ماساژ کریستیانو رونالدو که با نام تجاری “CR7 MAssager” شناخته می‌شود، یک دستگاه ماساژور تفنگی است که توسط کریستیانو رونالدو، بازیکن برجسته فوتبال، تبلیغ شده است. این دستگاه به طور ویژه برای ورزشکاران و افرادی که به تمرینات و ورزش فعال مشغول هستند، طراحی شده است.

ماساژور شارژی CR7 با استفاده از فناوری‌های مختلفی از جمله تکنولوژی تحریک الکتریکی عصبی (TENS) و تکنیک‌های ماساژ مختلف، تسکین دردها، بهبود عملکرد عضلات و افزایش بازیابی پس از فعالیت ورزشی را ارائه می‌دهد. دستگاه شامل الکترودهایی است که در ناحیه مورد نظر بر روی بدن قرار می‌گیرند و با اعمال جریان الکتریکی مناسب به عضلات و بافت‌های عمیق اثر می گذارد.

مزیت‌های ماساژور CR7 شامل موارد زیر می‌شود:

  1. تسکین درد: با تحریک عصب‌ها و عضلات، درد و التهاب در مناطق مختلف بدن کاهش می‌یابد.
  2. بازسازی و بازیابی: با استفاده از ماساژور CR7، عضلات آسیب دیده بهبود می‌یابند و فرآیند بازیابی پس از ورزش سریع‌تر می‌شود.
  3. افزایش عملکرد عضلات: با تحریک و تقویت عضلات، قدرت و استقامت عضلات افزایش می‌یابد.
  4. آرامش و استراحت: ماساژور CR7 باعث تسکین و آرامش عضلات و کاهش استرس و فشار روانی می‌شود.

ماساژور تفنگی کریستیانو رونالدو

به عنوان یک دستگاه ماساژور تجاری، CR7 MAssager قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارد که ممکن است به طور دقیق در دسترسی‌های عمومی مشخص نباشد. اگر علاقه‌مند به استفاده از این دستگاه هستید، منصوبات رسمی تولیدکننده یا فروشنده را بررسی کنید تا اطلاعات دقیق‌تری درباره ماساژور CR7 دریافت کنید.

چنانچه قصد خرید ماساژور تفنگی را دارید، در فروشگاه سلام کاشانه دو محصول مشابه همان دستگاه ماساژور رونالدو به فروش می رسد که امکانات و قابلیت های آنها را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

ماساژور مثلثی blueIdea مدل BL-888

قیمت اصلی ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *