آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی

فواید و مضرات ماساژ صورت

ماساژ گان یک وسیله کاربردی و مدرن دنیای امروز است که مزایا و مضرات آن را می توان به صورت فهرست وار بیان کرده و در ادامه به توضیحات بیشتر پرداخت. همچنین به صورت خیلی کوتاه به بررسی ماساژ صورت با ماساژور بیان شده است.

1. بهبود جریان خون در پوست و افزایش شفافیت و شادابی صورت

2. کاهش استرس و احساس راحتی مشابه حالت پس از یوگا یا اسپا

3. کمک به کاهش چین و چروک‌های صورت و جلوگیری از افتادگی پوست

4. افزایش جذب مواد مفید مانند روغن درخت چای که خاصیت ضدجوش دارد

5. مقابله با آکنه و بهبود سریعتر جای جوش و آکنه.

6. تغییر فرم چهره، کوچک‌تر کردن غبغب و لیفت کردن گونه‌ها.

مضرات ماساژ برای صورت:

1. عوارض مختلفی از جمله سیاهی پوست، افتادگی، و ناهماهنگی‌های پوستی

2. برخی افراد با سابقه مشکلات قلبی و عروقی یا دریافت واکسن‌ها در بازه زمانی کمتر از دو هفته، باید از ماساژ صورت خودداری کنند

ماساژور برقی اوآبس مدل Hot-Cold-Light (با سری سرد و گرم)

قیمت اصلی ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان است.

ماساژ گان: فواید و تاثیرات ماساژ صورت

ماساژ صورت یکی از روش‌های بهداشتی و زیبایی پوست است که به شما بهترین فرصت را برای درمان و پیشگیری از مشکلات پوستی و پیری پوست خواهد داد. این روش باعث افزایش گردش خون در مناطق مختلف صورت می‌شود و به بهبود شفافیت و شادابی پوست کمک می‌کند. همچنین با افزایش گردش خون، ماساژ صورت می‌تواند خطوط ریز و چینهای پوست را کاهش داده و به پوست، جوانی بخشد.

ماساژور گان: انواع ماساژ صورت

ماساژ صورت دارای انواع و اقسام مختلفی است. برای مثال، ماساژ روشن کننده پوست صورت برای شفافیت پوست یکی از انواع ماساژ صورت است که برای انجام آن باید ابتدا صورت خود را کاملاً تمیز کنید. همچنین ماساژ، روشن کننده پوست صورت است و برای انجام این ماساژ نیز باید ابتدا صورت خود را کاملاً تمیز کنید. این کار می‌تواند به افزایش جریان خون در پوست و پخش کردن چربی در همه جای پوست کمک کند.

گان ماساژ: روغنهای مناسب برای ماساژ صورت

برای ماساژ صورت استفاده از روغن‌های متناسب با نوع پوست بسیار مهم است. استفاده از روغن های مرطوب کننده در طی ماساژ می‌تواند به ترطیب پوست کمک کند و از خشکی جلوگیری نماید. روغن درخت چای یکی از روغن هایی است که خاصیت ضدجوش دارد و با ماساژ به بهترین شکل جذب صورتتان میشود و از بروز آکنه جلوگیری کرده در بهبود جای جوش موثر است.

با توجه به نوع پوست چه نوع روغنی را برای ماساژ صورت انتخاب کنیم؟

برای ماساژ صورت، استفاده از روغن های متناسب با نوع پوست بسیار مهم است. روغن مناسب برای ماساژ پوست صورت می‌تواند روغن دانه آفتابگردان باشد که به مقدار کمی استفاده می‌شود. همچنین، روغن نارگیل نیز برای ماساژ صورت، به ویژه برای پوست خشک، معرفی شده است و می‌تواند جوانی و شادابی پوست را افزایش دهد. از جمله روغن‌های دیگر مناسب برای ماساژ پوست صورت می‌توان به روغن جوجوبا، روغن آرگان، روغن دانه گل رز، و روغن بادام اشاره کرد. همچنین می‌توانید از روغن ها، لوسیون ها و بالم های پاک کننده صورت برای ماساژ استفاده کنید.

ماساژ صورت و تاثیرات معجزای آسانی بر جوانسازی پوست

همان طور که اشاره شد، ماساژ صورت برای جوانسازی پوست موثر است. این روش باعث افزایش شفافیت و شادابی پوست می‌شود. همچنین ماساژ صورت می‌تواند خطوط ریز و چینهای پوست را کاهش داده و به پوست جوانانهتری بخشد. این روش باعث افزایش گردش خون در پوست و پخش کردن چربی در همه جای پوست کمک کند. همچنین ماساژ صورت می‌تواند به بهبود جای جوش و کاهش آکنه کمک کند.

مضرات ماساژ صورت، آیا ماساژ صورت خوب است؟

بررسی سایت‌های آرایشی و بهداشتی انگلیسی نشان می‌دهد که ماساژ صورت به طور کلی عملاً ضرر ندارد و می‌تواند به بهبود شادابی و جوانسازی پوست صورت کمک کند. اما اگر ماساژ به درستی انجام نگردد یا بهداشت در آن رعایت نشود، ممکن است حساسیت پوست را ایجاد کند.

همچنین استفاده از لوسیون هایی که مواد تند داخل آن دارند می‌تواند برای پوست صورت مضر باشد. برای انجام ماساژ صورت بهتر است از مراکز معتبر استفاده کنید تا از فواید بی نظیر آن بهره مند شوید. افرادی که تجربه گرفتن هیچ نوع ماساژی را ندارند و برای بار اول اقدام به ماساژ گرفتن می کنند بهتر است ماساژ فشاری دریافت نکنند. افرادی که جثه بدنی ضعیفی دارند نیز بهتر است ماساژ فشاری دریافت نکنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *